| Geanin a întrebat:

Hey! In ultima vreme am observat ca imi place sa citesc. Luna asta as vrea sa imi comand niste carti si nu pot alege intre: The Maze Runner si Jocurile Foamei. Ce sa aleg?
Si ce carti bune de Stephen King mi-ati recomanda?
FUNDA!

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Misery", "Cimitirul animalelor" şi "Jocul lui Gerald".

Ps. Sunt extrem de sadice.thinking

| Geanin explică (pentru Doub):

Dar dintre cele doua titluri de mai sus ce-mi recomanzi?

| Doub a răspuns (pentru Geanin):

N-am citit cărţile, dar am văzut filmele.
Eu aş citi "Jocurile foamei".

| WarriorCat a răspuns:

Citește The Hunger Games ( Jocurile Foamei ). E cartea așa cum e, cu acest titlu "trist" dar e foarte frumoasă cartea!

| Geanin explică (pentru WarriorCat):

E mai buna decat the maze runner?
Le-ai citit pe amandoua?

| WarriorCat a răspuns (pentru Geanin):

N-am citit The Maze Runner, am citit doar Jocurile Foamei volumul 1 si jumatate din cel de al 2 - lea și din toate cărțile pe care le-am citit, această carte este cea mai frumoasă. Ficare poveste din fiecare carte are farmecul ei.

| Stephh a răspuns:

Iti recomand "Jocurile Foamei".Si carte de Stephen este "Under the dome".Nu stiu daca exista si in romana,dar eu am citit-o in doua zile si e genul de carte cu mister, care te tine in suspans, are drama, comedie, cred ca e cartea mea preferata pana acum.Si daca mai vrei alte carti iti recomand si "Gazda".

| Geanin explică (pentru Stephh):

Mersi! Ce coincidenta, tocmai citeam cartea Under the dome, e si in romana.

| Stephh a răspuns (pentru Geanin):

Mi-a placut foarte mult cartea, pe bune. Sper sa-ti placa la fel de mult.