| airaad a întrebat:

Hey! Recent, am inceput sa citesc tot mai multe carti romantice.Am citit Domnisoara Christina, 50 Shades of Grey,Perfect chemestry, Rules of Attraction.Ma intrebam daca stiti niste carti care sa semene cu una dintre acestea si sa pot sa le citesc online.As vrea o carte de dragoste in care in centrul atentiei sa se afle 2 adolescenti.

http://clublectura.ro/categoria.php?categ=carti-de-drago ste imi recomandati vreo carte de aici? Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

50 shades of Grey e mai degrabă porno, nu romantică.

| airaad explică (pentru FadetoBlack):

Daca ai citit-o toata ti-ai fi dat seama ca e o carte romantica si tot ce au facut ei pe acolo le-a intarit relatia si a avut un rol. E o carte erotica nu porno laughing Citeste toata cartea si apoi poti sa spui ca nu e o carte romantica

| FadetoBlack a răspuns (pentru airaad):

Nu, n-am citit-o în întregime, am citit pasaje și e porno.

| airaad explică (pentru FadetoBlack):

Pai asta era si ideea, dupa ce o citesti toata poti sa zici ca ii porno si ca nu ii romantica laughing.Tot ce fac ei acolo fac cu un sens anume si daca ai stii povestea nu cred ca ai mai fi de aceeasi parere.Presupun ca ti-a placut daca ai citit doar pasajele acelea laughing

| FadetoBlack a răspuns (pentru airaad):

Nu. Eram curioasă. Voiam să văd ce naiba e așa interesant la cartea aia pentru că toată lumea vorbea despre ea.

| Cameliapantiru a răspuns:

Dintre cartile de pe pagina site-ului respective iti recomand "Pe aripile vantului'-Margaret Mitchell, "Dama cu camelii''-Alexandre Dumas-fiul si "Anna Karenina''-Lev Tolstoi. In niciun caz nu iti recomand cartile scrise de Sandra Brown.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katia demonul albastru-principesa Martha Bibescu

| musiiic a răspuns:

Seria Crossfire este foarte asemănătoare cu Seria Fifty Shades, dar, din păcate, pe net nu există decât primul volum, însă merită să le cumperi pe celelalte 2!

| airaad explică (pentru musiiic):

Unde pot sa gasesc primul volum complet?

| musiiic a răspuns (pentru airaad):

Http://www.scribd.com/doc/157069911/Atractia-Crossfire-de-Sylvia-Day
Sau, dacă vrei, dă-mi mesaj cu mail-ul tău şi am să îţi trimit eu volumul.

| musiiic a răspuns (pentru airaad):

Apropo, aştept păreri! big grin

| Sadic a răspuns:

Eat, pray, love