| All4QuestionS a întrebat:

am nevoie de ceva ajutor, am citit de curand 2 carti care mi-au placut si mi-au trezit cheful de citit, am mai gasit cateva carti care sa le citesc dar nu le gasesc in varianta.pdf ca sa le pot citi dupa telefon..Deci daca imi poate da cineva site de download pentru varianta.pdf a urmatoarelor carti:
-Sunt o baba comunista
-Istoria secreta a lumii
-Razboiul lumilor paralele
-Iubiri in camasa de forta
-Buna Cristina, Pa Cristina
Iar daca Stiti sa imi ziceti alte carti diferite de astea, care sa fie, amuzante si triste, sau doar amuzante, dar care sa ma captiveze. Asemenatoare cu Suge-o Ramona sau macar ca si Oscar si Tanti Roz, sau daca nu niste idei propii, nu conteaza de care, daca se poate sa povestiti putin din ea, si site de donwload varianta.pdf. Dau funda cui ma ajuta cel mai tare. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bibble a răspuns:

Istoria secreta a lumii: https://www.uploady.com/#!/download/LTYGPOEGgU9/Vma7R~9xXzwm0taI
Iti recomand La rascruce de vanturi, este cunoscut drept un roman de dragoste, dar daca o vei citi vei vedea ca nu sunt prea multe scene romantice, dar povestea este captivanta, iar finalul este uimitor, face toata cartea.