| Ionita_Alexandra_1997_0ArM a întrebat:

Mă gândeam să public o carte prin site-ul de self-publishing, lulu.com. Dar nu înțeleg o chestie. Cine plătește cărțile pe care vrei să le faci? Scria undeva că 15 cărți 100$. Cine dă banii pentru ele?

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cred ca autorul plateste! adica tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent cine plateste mi se pare enorm. Stiu ca am cautat si eu acum ceva timp niste detalii despre publicarea unei carti si am gasit edituri care publicau 100 de exemplare pentru vreo 700 de lei.
Sper sa nu fi citit eu gresit.

| Cezar a răspuns:

Lulu.com