| Tαиíα a întrebat:

Nu știu franceza defel 0%. As putea so învăț singura dacă îmi cumpăr cartea Ana-Maria Cazacu Franceza fără profesor. O are cineva? E buna pentru cei ce nici măcar nu pot citi în franceza?

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Da, o am, sa zicem ca esti buna, si eu sunt varza la franceza, dar nu ma ajuta cartea prea mult, depinde si de dorinta de a invata, mie nu-mi place de fel limba franceza. Depinde cat de tare-ti doresti asta! Bafta! Funda?big grin

1 răspuns:
| Andreea1923 a răspuns:

O am si este foarte buna :*