| prs0396 a întrebat:

anul acesta am bac. la romana la subiectul al III-lea am partea de literatura. am invatat tot ce tine de autorii canonici. dar mai este si traditionalismul ( ion pillat - "aci sosi pe vremuri"). sa-l invat? ca nu este in programa si mai este si alexandru lapusneanul care nu este in programa, la autori canonici ma refer. precizec ca sunt pe profil real. se dau aceste doua?

1 răspuns:
| SelenaNatalia a răspuns:

Eu le am de invatat, dar sunt la profil tehnologic. Dar ca sa fii sigura nu iti strica sa stii cat de cat despre ce e vorba. Bfta!