| OxyG3N12 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi textul Salvarea de Radu Paraschivescu,dar sa fie integral, adica sa fie complet.Am nevoie urgent,ca trebuie sa fac o tema la romana,sa-i fac rezumatul, si nu-l gasesc nicaieri.Dau funda! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| IonutZidaru01 a răspuns:

Salut! Cauta asa pe google : Zindaia strinu, dai pe primul link si sigur gasesti!

| OxyG3N12 explică (pentru IonutZidaru01):

Daca se poate sa-mi dai direct link-ul de la textul Salvarea.

| IonutZidaru01 a răspuns (pentru OxyG3N12):

Il caut acum!

| Alex_Alessandro_1995_tSDM a răspuns (pentru IonutZidaru01):

Ai gasit? ca inca astept