| Bionicle a întrebat:

Stiti careva din voi cum ar trebui sa citesc? Creierele umane! Urasc ca cuvintele din carti nu imi intra un- doi in minte. Oamenii folosesc numai 10% din creier.Iar eu sunt si cu treburile casei ca nu am timp sa citesc.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu reti ce citesti? folosim tot creierul 100% asa cum folosim orice organ, cand citesti ea o pauza analiseaza apoi iar citesti

| Bionicle explică (pentru RAY):

Creierul niciunui nu merge 100%. Oamenii de stiinta au aflat ca oamenii folosesc 10% din creier.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Poți folosi un soft ce iți scurtează timpul de citire iar dacă nu reții o iotă iți recomand să cauți carți pe tema dezvoltări personale!
Pot să te ajut dă-mi un contact!
http://liveyourlegend.net/......er-online/

| Bionicle explică (pentru AdrianPanaintescu):

Cum ma poti ajuta?

| AdrianPanaintescu a răspuns (pentru Bionicle):

Sigur.Dacă nu ai reușit să întelgi prin amănunte aici trimite-mi un mail la adrian. cert@gmail.com...imi place mai mult pe mail.