| Interfectorem a întrebat:

Un loc în care pot să-mi public scrierile? Sunt scurte și morbide, deci nu este pentru orice catgorie de vârstă.
Aș vrea totuși să evit Wattpad, fiind un loc destul de "canceros".

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Fa-ti un blog, daca vrei poti sa il faci cu blogspot sau daca vrei chiar si cu wordpress

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca sint decente, aduna-le intr-o colectie si publica o carte pe Amazon Kindle. Sau pe www.free-ebooks.net. Sint o gramada de site-uri de genul.

| cristimihailov a răspuns:

Incerci sa creezi un blog? gen blogspot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aș vrea să le citesc, dacă-mi permiți.
andreea13deea@yahoo.com

| Flav1a a răspuns:

Pe un blog, cine vrea citeste, cine nu, nu.

| Ionnella1994 a răspuns:

Hei, ai putea sa postezi site-ul pe care le-ai postat? As vrea sa le citesc și eu. :-)