| Melissa24 a întrebat:

Un site unde gasesc carti dar sa fie destul de ieftine? Dau funda

12 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ce fel de carti?
Musai noi? Pe tocmai.ro sau olx gasesti la preturi accesibile!

| Melissa24 explică (pentru Fatamuntilor):

Orice fel. nu conteaza.

| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua Okazii.ro
Acum depinde si ce carte vrei sa cumperi
Mai e si olx.ro si tocmai.ro,librarie.net sunt o gramada de site-uri depinde ce tip de carti, ce domeniu
Sper ca am putut sa te ajut
Sa ai o zi frumoasa
Marius

| p5ych0 a răspuns:

Pe toate sunt cam aceleasi preturi.
Eu cumpar de pe elefant.ro si librarie.net

| Stefi3Unicorn a răspuns:

Http://www.librarie.net/promotii/nia=86/niaadgr=SWAtzu? gclid=Cj0KEQiA0aemBRC8p87zv_mc5qYBEiQAiEEMQdeNd5djod7_xUU6cLpZWI1PwVh24083xW3JqWDSC_QaAvOZ8P8HAQ

| Innaluuvyou a răspuns:

Libris.ro e cel mai ieftin site de carti si au si transport gratuit la orice comanda.

| Cris_Cristiana_1995 a răspuns:

Elefant.ro
Il recomand! happy