Întrebare recomandată | 29081959 a întrebat:

Va plac cărțile lui Dan Brown? de ce?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Plaseaza forte bine informatia culturala intr-un demers literar-artistic.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu imi plac, deoarece manipularea e prea evidenta in ele. Dar nu strica cuiva sa citeasca macar Codul lui Da Vinci, tocmai ca sa inteleaga mecanismele psihologice pe care se bazeaza demersul manipulativ al autorului.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Mi se pare ca am auzit de el. Nu asta conteaza, mie imi plac toate cartile pe care le citesc. In afara de poezii.

| sabinan01 a răspuns:

Nu.