| AvalohAlyn a întrebat:

Voi de unde cumparati/comandati carti? Eu de pe Libris unde are si transportul gratuit.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu ador sa bantui prin librarii si anticariate. Cand intru intr-o librarie, ma simt ca un copil intr-o cofetarie.
Acum vreo 3 luni, la Londra, am intrat intr-o librarie care se intindea pe 5 etaje...Nu pot sa descriu in cuvinte extazul care m-a cuprins. As fi putut sta acolo zile intregi, daca m-ar fi lasat aia si peste noapte.

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Elefant si Nemira.

| Alcyon a răspuns:

Elefant.ro. N-are transport gratuit, dar in schimb cartile sunt mai ieftine decat pe libris.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le iau de la anticariat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elefant si librarie.net

| NAdrian a răspuns:

Cartepedia - transport gratuit de la 30 de lei in sus
Librarie.net
Elefant.ro
Adevarul shop

| rockbluesman a răspuns:

Emag(libris) dar mai ales Carturesti.Transport gratuit(peste 70 lei)