| SabinNeamtuMarian a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr "corp de animal" ghid de Nutriție paleo scris de Rareș Patru! A mai cumpărat cineva cartea asta? Daca da imi puteți spune cum e? Este utila sau este doar o porcărie? V-a ajutat la ceva? Daca da imi puteți detalia ce s-a schimbat datorită ei?

3 răspunsuri:
| Cookie456 a răspuns:

Bună, SabinNeamțuMarian. Da, am cumpărat această carte recent. Este frumoasă la început, dar, la final, puțin plictisitoare. Eu consider că, până acum, nu s-a schimbat nimic datorită ei.

| Voicu_Ionut_1985 a răspuns (pentru Cookie456):

Salut.as dori si eu cartea. Facebook Ionut Voicu din Bacau.

| ionelinho28 a răspuns (pentru Voicu_Ionut_1985):

Am aproape toate ghidurile de la Fii Barbat!, sunt super smechere! Le dau la schimb pe alte lucruri de dezv. personala si seductie.