| Octaviana_9832 a întrebat:

Actrita care joaca in Mostenirea - Ramona Hanganu canta cumva melodia KK MAKA - imnul crizei? Sau doar mi se pare mie? E aceeasi persoana care canta si melodia Pentru tine de la sfarsitul Telenovelei?

http://www.youtube.com/watch?v=924nfz7E-Tc

Răspuns Câştigător
| คℓεxą a răspuns:

Ea canta imnul crizei si e aceeasi persoana care canta si melodia de la sfarsitul telenovelei.
sper ca ti-am fost de folos te pup:*:*

8 răspunsuri:
| Emily6 a răspuns:

Da. e aceeasi actrita.Ramona Hanganu e cea care canta imnul crizei si superba melodie pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tu crizata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ea este...Ramona Hanganu. voi v.ati uitat kmva la serial? a kntat intr. un episod si nu stiu km s num mel...nu era melodia ei oricum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aceeasi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Ramona Hanganu canta si kk maka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RAMONA HANGANU=este o fire sensibila, realista, reala,(adica este o fata adgvata), nu se fardeaza toata ziua cum fac alte vedete.asi vrea si eu id-ul ei cine il are sa mi-l dea si mie, va rog.id-ul meu:rupta_in_doua2009.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ea canta