| (0$t!n@ a întrebat:

Alex Velea este rrom? Dar Connecte-r?

Răspuns Câştigător
| Busu_5729 a răspuns:

Da ambii sunt rromi si nu numai ei...pe langa ei mai sunt si Madalin Voicu, Marcel Pavel, Andra, Stefan Banica Jr., Pepe, Vali Rupitahappy

30 răspunsuri:
| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Stiu ca, Connnect-R are radacini de rrom. A purtat si un tricou pe care scria "Sunt Tigan" la Romanian Music Awards.
De Alex nu stiu...

| AleandraIleana98 a răspuns:

DA sunt rromi amandoi Connwcte-r a si dezvaluit asta de curand la tv pe acasa tv la povestiri de noapte si a purtat un tricou pe care scria sunt rrom dar si alex velea e rrom

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Alex Velea este de'al nostru! Din sangele romanului.
Despre Connecte-r e rrom.Numele lui adevarat e Stefan Mihalache daca nu stiai :].

| madalynamadyy a răspuns:

Alex nu stiu dar connecte-r e rrom

| AvalohAlyn a răspuns:

Connect-R stiu sigur ca e rrom.Si e un rrom care reprezinta cu succes Romania dar de Alex Velea nu stiu. Oricum ambii canta muzica foarte frumoasa.

| fluturas a răspuns:

Connect-r este, de Alex Velea nu stiu sigur, dar am auzit ca si el happy

| User a răspuns:

Connect-R, da. Cre'ca si Alexthinking

| geo_1909 a răspuns:

Conectar e roman

| Sanzii123 a răspuns:

Connect-R sigur e...Alex, nu stiu

| virusz a răspuns:

Amandoi

| ZuZuAleX a răspuns:

Conecterr eu stiu ca e rom ca a si recunoscut la tvbig grin alex nu stiu

| denisa_4116 a răspuns:

Da sunt nu mai ca canta engleza fundita

| maimutzica a răspuns:

Da...amandoi sunt rromi si nu le este rusine, chiar se mandresc cu asta!winking

pup

| IoanaEvelina a răspuns:

Nuuuu, doar conecte'r e rom, dar alex nu straight face tatal lui e de culoare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connecte-R este rom dar Alex nu cred

| Abcfunny a răspuns:

Buna!

da aman2 sunt rromi.
Connecte-r a purtat la RMA un tricou si scria pe el"sunt rrom"

| Nimic special a răspuns:

Aman2 sunt rromi:X, dar niste rromi de noat 10 =p~:X8-devil)), ma bucur ca nu s-au apucat de manele ca altiilaughing.
Cei mai tarilove struck.

| inutsa a răspuns:

Da, Connecte-r este, dar de Alex nu stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ambii si nu numai ei.pe langa ei mai sunt si Madalin Voicu, Marcel Pavel, Andra, Stefan Banica Jr., Pepe, Vali Rupitahappy

| Busu_5729 a răspuns:

Da ambii sunt rromi si nu numai ei.pe langa ei mai sunt si Madalin Voicu, Marcel Pavel, Andra, Stefan Banica Jr., Pepe, Vali Rupitahappy

| deea40 a răspuns:

Connnecte-R. este rom. dar alex habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rrom Alex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect-r e rrom a avut un tricou l rma pe care scria "sunt rrom"... dar alex nu e nu v-ati uitat atunci la dansez pentru tine cand era el? el e mai negru dar familia lui e mai alba ca branzalaughing alex nu e rromwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga fetita iti spun eu ca nu este nici unul dintre ei.nici connecte-r nici alex, iar cine a spus-o el este rrom.

| sweet_1462 a răspuns:

Conect-r e rrom dar si alex velea e.

| bogant23 a răspuns:

Stefan banica jr tigan si andra de connect-r si de altex velea stiam dar ce ceilati habar naveam

| DarkBlood32 a răspuns:

1.Da.
2.Da.

| Suci_Raul_1919 a răspuns:

Conecte-r se poate da alex nu pra cred

| Mafiotu_Andrey_1990 a răspuns:

Alex velea e ruman r
rom