| popmirgea1999 a întrebat:

Am auzit aseara o melodie la cei de la radio, programul ala care ii dupa 12 noapte cu remixuri si de-alea. nu stiu cum se numeste, doar stiu ca zicea ceva de genu,, pape nop, paper nap,, sau ceva de genu. va rog sa mi-o ziceti daca stiti de care zic

2 răspunsuri:
| roberta7087 a răspuns:

Ar putea fi Dale Papi de la Lariss https://www.youtube.com/watch?v=xLk9j4bfsis

| raulbundy a răspuns:

Pe ce radio ai auzit? daca a fost pe kiss fm, a fost partydul kiss fm care merg prin cluburi disco...si is remixate mel