| popmirgea1999 a întrebat:

Am auzit aseara pe la 10 si ceva seara(poate trecut cu mult de 10) o piesa la radio romaneasca si dupa fiecare vers sau doua fluiera.laughing) nu-mi cereti sa cant ceva din ele ca nu-mi mai aduc aminte...laughing) care e? va rog sa mi-o dati. sunt disperat:::laughing))

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.youtube.com/watch?v=RS2AfZcW4rQ
Cred ca asta este...
O zi buna sa ai:)

| popmirgea1999 explică (pentru caramela):

Asta e, dar mi-a mai rasp cineva la intrebare, si ca sa nu se supere el, nu dau la nici unu fundabig grin

| caramela a răspuns (pentru popmirgea1999):

Nu conteaza, important este ajutorul, poti multumi celui care ti-a raspuns primul
O zi buna sa aihappy