| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie in masina cuiva, canta o fata, cica melodia este in turca dar mie mi se parea ca e in spaniola. Este ritmata, cum sunt acelea din cluburi. Deci nu este lenta. In minte o stiu, dar daca vreau sa scriu versurile, nu le stiu laughing) nu mai tin minte exact cuvintele acelea, dar la refren spunea "milagro, (dupa parca zicea ceva gen 'yoo quiero te geamado', apoi nu mai stiu), mi vidaa (aici nu mai stiu) milagro "... ceva gen straight face Ma puteti ajuta? sad

2 răspunsuri:
| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru aleenuecool):

Nu este niciuna din astea sad ca am incercat sa gasesc si eu melodia. Canta o fata! Si melodia nu era lenta