| Maniax a întrebat:

Am gasit in garaj un difuzor destul de mare, si are un cablu rosu si unu negru. Imi spuneti si mie cum as putea sa fac sa il conectez la calculator?

1 răspuns:
| AuroraLaptelui a răspuns:

Nu știu dacă îți va merge (pentru că zici că e mare și are nevoie de multă putere), dar poți să încerci luând un jack de 3.5 mm de pe net sau de la un magazin cu piese electronice, să conectezi la el firele (încearcă ambele poziționări) și să îl pui în PC.