| Radeas1 a întrebat:

Am o nelamurire legata de melodia "Limbaj de cartier"-B.U.G Mafia Feat Cheloo. E un fel de mic battle intre ei? Cheloo zice :"Vagabondul spune multe voi vorbiti in gol
In jargon dau numai ce-i real
Am adunat ura pe voi, strada e sus, voi sunteti la final
Muzica-i la metru si n-aveti nimic de spus,
Gerovital va mentine spiritul in sus
Maxim respect pentru orice proiect
Nimeni nu poate sa va scape, eu va execut direct" si apoi Uzzi "Asculta tu mare poet ce-am sa zic pe strofa asta
Cu m**e, cu pu**, p****, g****a, te rog frumos fii pe faza ca...
Nu sunt incult, asa-mi traiesc viata ".

2 răspunsuri:
| GokuSan a răspuns:

Cam da!

| Mihai_Emil_1986 a răspuns:

Nu este nici o batalie intre ei! Este scrisa pentru marele poet care a spus ca rap-ul nu o sa reziste si ca este muzica pentru pleava societati!