| EuDoarEud a întrebat:

Are cineva negativul de la melodia „Mi-am facut bundita noua" si de la „Cine bate seara" big grin
Dau funda! Repede daca se poate :3

4 răspunsuri:
| K3nzoRRR a răspuns:

Scrie pe youtube,, Mi-am facut bundita noua'' melodie negativa si la,, Cine bate seara'' melodie negativa nu-i greu happy :3 :O big grin

| EuDoarEud explică (pentru K3nzoRRR):

Am cautat..nu sunt chiar atat de lenesa. :/ dar nu am gasit niciunul bun sad asa ca nu te mai da in spectacol :/

| K3nzoRRR a răspuns:

Numai te da nici tu interesanta asa ca o statuie cu frunza la... eu decat te-am ajutat dar daca vrei sa fii rea sa fii sanatoasa.

| EuDoarEud explică (pentru K3nzoRRR):

Nu mai ajutat..nu vreau sa imi spui sa caut pe youtube. :/ dar unii nu inteleg