| FantomZ1 a întrebat:

As vrea niste muzica pentru antrenament intensiv!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea nu se potriveste atitudinea muzicii rap cu atitudinea din timpul unui antrenament. Dupa antrenament sa nu iti tragi un glont in cap happy

Antrenamentul are legatura cu disciplina, muzica rap ba.E parerea mea asa ca poti sa tii cont sau nu de ea. Spor la antrenament!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de preferintele tale.Ideea e ca muzica sa aiba un ritm (bpm) apropiat de ritmul cardiac din timpul exercitiilor. Unii aleg muzica rock sau cu tendinte rock, eu prefer breakdance sau electro freestyle.

| FantomZ1 explică (pentru anonim_4396):

As prefera rap rusesc sau un rap obisnuit!

| FantomZ1 explică (pentru anonim_4396):

Nu ascult rap prostesc!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru FantomZ1):

Dupa parerea mea nu se potriveste atitudinea muzicii rap cu atitudinea din timpul unui antrenament. Dupa antrenament sa nu iti tragi un glont in cap happy

Antrenamentul are legatura cu disciplina, muzica rap ba.E parerea mea asa ca poti sa tii cont sau nu de ea. Spor la antrenament!

| Maximo_Valentino_1989 a răspuns:

De discoteca care sa faca bum bum sau Akcent ft. lidia - kamelia pentru curaj si încredere în tine