| Mus1k a întrebat:

Ati auzit ca Justin Bieber nu a existat niciodata? Si ca este doar un pedofil de 51 de ani care s-a dat drept cineva care nu exista atata timp? Justificati - va parerea despre aceasta faza la care nimeni nu se astepta : La concert a dat mai tare din cap si i s-a desprins masca... publicul a innebunit. JUSTIFICATI-VA PAREREA!

Răspuns Câştigător
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Mai e adevarat cautati pe youtube... nici ru nu am crezut da ii adevarat... nu ati vazut ca nu ii mai statea in ultima vreme parul asa cum ii era si nu mai avea pe gat aceeasi culoare cu cea a fetei?

39 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e adevarat!
acel post unde era filmuletul este unul gen OTV!
justin exista... din pacaterolling on the floor dar sa recunoastem.are voce baiatul!
unul de 51 de ani nu ar putea avea asa voce!
pa-pa!love struck

| Anileda a răspuns:

Nu e adevarat.
Este o prostie.

| Minks a răspuns:

laughing Voi sunteti sanatosi la cap? Cum dracului sa fie pedofil de 51 de ani? Se vedea clar ca fizionomia lui era cea a unui pusti de 16 ani sau cati are el.

| AndreiRevine a răspuns:

Frate,daca era in inchisoare, de ce a compus next 2 you? Dar latin girl,dar de ce americanii se poarta la fel cu el,de ce o are pe Vanessa Villages si pe Selena Gomez ca iubite? De ce sta la emisiuni tv? Dc e actor,dc are mama si tata, sau frate si sora mai mici, si unde-i videoclipu cand i-a cazut masca? Ai vazut tu? Pot fi si trucate.Asta e o minciuna si scrie ca-i parodie, citese tot ca eu am citit!

| unknownn a răspuns:

Vrajeala...ca sa sparga ratingul de aia au dat stirea asta.ma mir cum de ar avea un mos ca ala o voce dinasta

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Minciuni laughing

| -=AleCS=- a răspuns:

Hahahahhahahaha
deci... justin biber este un adolescent mai mult sau mai putin pe placul "fanilor" si nu poate fi unu de 51 de ani pentru ca inca nu i s-a schimbat vocea, e nedezvoltat fizic, si pur si simple e absurd pentru a fi unu de 51 de ani laughing)

| alejinxique a răspuns:

Nu e adevarat. 51 de ani rolling on the floor mai degraba arata de 14 ani si cand deschide gura pare de 11 ani laughing)) rolling on the floor

| Loryoficial a răspuns:

Mda... daca Justin bieber nu va scoate nici o melodie in urmatoarele 2 luni atuncea este adevarat dar pana atunci nu se stie...eu sper sa fie un pedofil de 51 de ani care se da drept Justin!

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Acel canal"Onion"este un canal de stiri real, dar care face parodii
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Onion
Bafta:)

| Mus1k explică:

Uitativa pe www.youtube.com si scrieti Justin Bieber e pedofil. Au dat si la PRO Tv. Eu cred si chiar sunt bucuros :). Nu sunt prostii in primul rand si nici eu nu sunt prost, ma refer la (¯`·. _.·[ Al3xaa]·. _.·´¯). Si nu e vorba de dezvoltarea fizica. L-au dat in direct pe CNN cand era la inchisoare :) asa ca... o sa facem cu a spus si Iorand. Incercam sa fim putin realisti? e cam adevarat. s-a vazut CLAR la concert cand i-a cazut masca. frate nu poti sa treci de dovada... Srry

| Alecsaandrra a răspuns:

Cat de prost sa fii sa crezi toate astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat mai! Postul este de fapt ONN(sau ceva de genu') nu e CNN. ONN este un post de televiziune care se ocupa cu farsele.Aceasta prostie pe care toti o cred este o simpla gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate ce sunteti prosti sau va faceti nu are cum e imposibil ca jb sa fie un mos canalul acela este ulul serios dar sunt si multe glume si farse! nu-m, i vine sa cred ca ati putut crede asta e imposibil nu fiti losseri ganditiva putin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah frazilor, voi chiar suntei incredibili...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah eu cred ca e adevarat ca CNN nu ar da stiri din astea si in plus uitati-va la dantura mosului si a lu justin bieber si e la fel si alelea si mosu ala poate dansa pentru ca e slab e numa piele si os

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii numa un copil de 16 ani nu poate fi pedofil |-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa fie ade varat vocea lui e facuta pe calculato, nare cum ca un om de 51 de ani sa iba vocea unui adolescent de vreo 16-17 ani! E trucaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor ce aveti cu copilul asta! si eu la 11 ani puteam sa cant la fel ca el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar stiti ca ce este la televizor sau p net sau youtube si trilulilu poate fi falsificat? o pus p tipu ala ca sa se dea drept justin. si de unde credeti ca a scos masca?
ca a facut asa unu de capu lui o mask? afacuto dupa cineva. justin biber exisa 100% pentru ca uitati-va la silueta a lui ala de 51 de ani si al lui justin. justin exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu exista am vazut reportajul! este un mos de 51 si este pedofil! nu nu nu nu am crezut asa ceva dar uite ca e adevarat! i s-a deslipit masca trebuie sa credem! nu nu nu nu nu nu exista! este un bosorog nenorocit care a mintit ca un nesimtit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuei sa fii un batut in cap ca sa crezi o astfel de minciuna.Pana si fratele meu caruia nu i-a placut de justin bieber niciodata nu creda aceasta minciuna gogomata.Asa ca daca ia-ti fi fani sau nu lui justin bieber sa nu credeti aceasta minciuna pentru ca sunt sigura ca doar un dusman ar face asa ceva incat sa minta despre el cu o nerusinare atat de mare.Asa ca daca voi credeti ca justin bieber exista vom avae cu toti o surpriza mare cine stie poate se va descoperi cu adevarat ca este o minciuna si toti cei care lau facut in toate felurile vor ramane uimiti.DECI NU VA PIERDETI SPERANTA PENTRU CA SPERANTA E ULTIMUL LUCRU CU CARE POTI LUPTA.DECI CREDETI CA JUSTIN E ADEVARAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca esti un cretin rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai ati auzit de efecte speciale? asta sa folosit la tampenia asta. eu sunt fan fffff mare justin bieber si din cauza ca e fff popular au zis asta. fiti seriosi la vidoeclipu ala d p youtube e o inregistrare de-al lui si. b cum sa aiba o voce asa batranu ala. si in plus, batranu poate fi numa piele si os ca no are o varsta mai mare si e mai dezvoltat ori cat de slab ar fi. si si. b e mai slab ca artan. si apropo poate fi oricat de slab ca nu sae misca nimeni la varsta aia ca si. b. si maaaaaaa eu am vazut multe videoclipuri de cand era si. b mic de vreo 9 ani sau asa vb si dadea demonstratii la cum canta. daca e adevarat asta cu batranu cum era asa mic la inaltime si mai slab si. b? pentru ca e real! helloooooooooooooooo, buna-dimineataaaaaaaaaaaaaaa si. b e real. trebuie sa fii prost sa crezi tampenia cu batranu. i love you justin bieber:X:X:X:X:*:*:*:*:* nu am nev de fundita vreau sa terminati cu tambenia asta. si un batran de 51 de ani sa stie sa intre p facebook si telefon cu taciscrin sau cum se scrie. sa fim seriosiiiii. are si tatuaj cu si. b p burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jastin biber este dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? unde ai vazut tu cand i-a cazut masca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba prosti mai sunteti toti cei care cred ca Justin Bieber nu exista... este normal sa existe ca baboiul ala de pedofil se misca, ca dracu la 51 de ani... pana si mama se misca mai incet decat ala de 51 de ani si are 46. Sunte-ti batuti in cap cu parul sau ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care au raspandit "zvonu" erau onion news adica un canal dp youtube care face stirilie in gluma
asta a fost doar o gluma laughing) si tu chiar ai luat-o in serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ma lasi sunteti fraieri daca credeti asta, nu ie s-a desprins nicio masca va dati si voi seama ca sunt farse ca anumite programe din Romania voi credeti si in videoclipele in care ne arata viitorul sau ca madonna este o fetita de 14 ani hai ma desteptativa odata si ganditi si voi ca el logic. I LOVE YOU JUSTIN BIEBER!