| sairunfhrx a întrebat:

Black Veil Brides sau Hannah Montana? love struck

Răspuns Câştigător
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
@reversethiscurse: Hannah, Miley sau cum o cheama nu poti spune ca nu are talent.Are voce, dar are o imagine proasta datorita fanelor astora de nici 12 ani fitoase.Cat despre Black veil Brides,se vede ca sunt cam gay din numele trupei,din moment ce se numesc "voalul negru al mireselor".Eu nu as numio "cea mai buna trupa ever", sincer.
Revenind la intrebare: Nici, nici.
Bye!

25 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sepultura straight face Mars in ca.cat de troll puturos!

| Dean1996 a răspuns:

Frate cum ii poti compara? Sunt al dracu de DIFERITIstraight face. Normal compari si tu doua lucruri asemanatoare. Logic ca Black Veil Brides, m-au cucerit cu melodiile : Fallen Angels, Legacy si Set the world on Fire.Stupida intrebare, noroc ca imi sari in ochii BVB, ca altfel nu raspundeamlaughing

| Biia14 a răspuns:

Black Veil Brides :X funda?

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Troll infect!

| Element25 a răspuns:

Deci e logic ca BVB...
Adica fetiscana aia de Miley are si ea ceva voce.Dar nu se compara cu BVB
NU credeam ca vreodata Hannah e comparata cu geniala trupa BVB.
@reversethiscurse sunt de acord cu tine:X
Bafta! >:d

| Element25 a răspuns:

Ba lipicioaso tu pui intrebari ca sa te afli in centrul atentiei?
mai bine nu mai intreba nimic atat timp cat nu iti place nici una.
si din cate observ eu multi zic Hannah doar pentru ca BVB au un machiaj exagerat, dar nu e asa.Sunt 100% de acord cu reversethiscurse.
@eclipse incearca sa-ti dai seama mai bine la ce se refera numele lor, apoi sa vorbesti. Oricum pareile difera.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Care e diferenta?rolling on the floor

| reversethiscurse a răspuns:

Serios? black veil brides e comparat mai nou cu hannah montana?
hai sa nu tinem cont ca black veil brides e cea mai buna trupa ever si ca hannah montana e o fetiscana care e chinuita de un talent inexistent...sa mai trecem cu vederea ca bvb s.au lansat singuri nu pe spatele "taticului"...hai sa tinem cont de stilul muzical bvb canta screamo si hannah montana canta pop
Inca sunt socata de aceasta intrebare. in curand o sa vad o intrebare gen "Slipknot sau Justin Bieber' aia ar pune capac la toate...

| reversethiscurse a răspuns:

@eclipse
parerile difera... black veil brides este o trupa care s.a lansat singura nu pe spatele altcuiva (aici referindu.ma nu numai la miley cyrus care s.a lansat pe spatele tatalui sau...multe trupe au colaborat la inceput cu cantareti deja renumiti pentru a ajunge in top) pe cand bvb nu a facut nici un featuring cu nici o trupa si sunt destul de "renumiti". Si inca raman la idea mea Miley nu are talent,e mult prea pitigaiata,are fite de diva, etc. E doar parerea mea nu ma astept ca sa aveti aceiasi ideologie legata de acest subiect.
Si inca ceva "valul negru al mireselor" nu e un nume gay, depinde din ce perspectiva il vezi, tu il iei tradus motamot eu il iau abstractwinking

| Bujîe a răspuns:

Nu mai pune întrebări la care știi răspunsul._.

| Barbiiie95 a răspuns:

Hannah Montana.

| Barbiiie95 a răspuns:

Pai ma fato daca nu iti place niciuna de ce dracu ai mai pus intrebarea.oh go on

| Needle a răspuns:

Black Veil Brides

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Black Veil Brides si Enslavement of Beauty

| Trinitas a răspuns:

Nici una, dar BVB are o bila alba de la mine fiindca vocalistul are o fata de parca tocmai si-a prins p**a in betoniera. Hannah Montana n-are nici una din astea doua.

| HouseNation a răspuns:

Adica o trupa de pictati si o proasta? nici unii

| FumezClipe a răspuns:

Eşti tare incompetentă.

| Avantasia a răspuns:

Avantasia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maica-ta.

| HermioneLove a răspuns:

Hannah lol!

| AydaLove a răspuns:

Fara discutie Black Veil Brides, este o trupa superba care nu poate fii comparata cu ori si cine.

| ByankaSixx a răspuns:

Serios? Black Veil Brides si Hannah Montana? Asa am ajuns sa comparam? O trupa de rock cu o fetiscana? Acum fara suparare, dar unde ti-a fost capul sa postezi intrebarea asta?

| sairunfhrx explică (pentru ByankaSixx):

O trupa de gay cu o drogata.winking

| ByankaSixx a răspuns (pentru sairunfhrx):

Stii ce nu inteleg? daca nu iti place trupa de ce mai comenteZI? daca esti fan hannah montana, n-am nicio problema sa stii.