| lumy8876 a întrebat:

Buna all! As vrea sa stiu si eu daca e cineva pasionat de muzica si dans salsa, merengue si bachata? Eu am fost saptamana trecuta si vreau sa va spun ca e o minunatie, si as vrea sa stiu daca mai e cineva pasionat de asa ceva ca sa facem o "gasca". Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am fost decat la 2 party uri bazate pe batchata senzual, salsa si inca ceva. Vreau sa zic ca a fost superbbb si saptamanile astea chiar vreau sa caut sa ma inscriu si la cursuri