| biutzaB a întrebat:

am auzit astazi la radio (dance fm) o melodie super si nu ii stiu numele. ma puteti ajuta sa o descopar si eu? era ceva de genu "i would do it over and over again" si repeta versul asta de multe ori. dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Poate e una din melodiile astea, incearca-le daca vrei..sunt chiar de pe siteu`l radiou`lui

1. Marcapasos feat. Laurita - Tiempo Contigo (Original Mix) 2. Tough Love - Lonely Highway 3. Lana Del Rey - Summertime Sadness (Sariu Bootleg) 4. SomeKindaWonderful - Reverse (Oliver Nelson Remix) 5. Robot Needs Oil-Stuck In A Dream (Original Mix) 6. Nicolaj Grandjean - Love Rocks (Jazzbox Gypsy Remix) 7. The GANG - Treat You Right 8. Adrian Eftimie, NSC & Ciprian Iordache - Agatha 9. Robin S - Show Me Love (Massivedrum Remix) 11. Betoko vs Gemma Hayes - Wicked Game (Original Mix) 10. SeSa ft. Sharon Phillips, Ingo & Micaele - Like This Like That 12. Naxxos - Bangui 13. Stage Rockers - Love Of My Life (Original Mix) 14. TERRENCE MALLUM & CHAD SAAIMAN - Staring at clocks 15. The Avener - Fade Out Lines (Original Mix) 16. Nico & Vinz - Am I Wrong 17. Arkoss feat Nathen Pike - Moon And Back (Original Mix) 18. Dolly Parton - Jolene (Ostinati Remix) 19. Nhan Solo - Tell You 20. Mr. Probz - Waves (Robin Schulz Remix)

| biutzaB explică (pentru StalkerSoul):

SomeKindaWonderful - Reverse era. mersi mult big grin

| StalkerSoul a răspuns (pentru biutzaB):

Cu placere si imi cer scuze ca nu am stat personal sa caut eu in acele melodii. big grin Dar poate cu asta. ai mai aflat si numele altor piese noi care probabil iti plac.happy

| biutzaB explică (pentru StalkerSoul):

Ma uitasem si eu pe siteul acela si le-am luat efectiv la rand de la sfarsit la inceput laughing) sunt cateva care imi plac happy

4 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Vezi daca e asta:
Nelly - Over And Over
http://www.youtube.com/watch?v=n3htOCjafTc
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!