| GiaInl a întrebat:

Buna am auzit o melodie la radio si nu stiu cum se nimeste la refren e asa : dale dale dale chica chica bum bum. Va rooog

4 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Sonny Flame feat. Elephant Man - Dale Maweci

| GiaInl explică (pentru aCek1ng):

Refrenul il canta o femeie

| N3OX a răspuns:

Din păcate, nu recunosc melodia, însă te pot ajuta. Dacă ai telefon, caută în Google Play,, Shazam". Următoarea dacă când mai auzi melodia, fie faza și deschide aplicația, apoi apasă pe butonul cu un logo alb cu fundal albastru. Menționez ca ai nevoie de internet pentru a folosi acesta aplicație. Îți urez bafta tongue

| GiaInl explică (pentru N3OX):

Am folosit shazam insa nu mi-a dat melodia corecta