| MymyMihaela a întrebat:

Am descarcat o aplicatie pentru descarcarea melodiilor. Si de ieri nu mai merge sa descarc, se tot incarca si nimic... Am cautat aplicatia pe magazin play si nu o gasesc... Aplicatia este Mp3 music downloas... Cum pot face macar sa pot dezinstala aceasta aplicatie din telefon?
Funda raspunsului ajutator.

2 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Eu folosesc Youtube Converter, (capiezi linkul de la muzica, pui linkul in Youtube Converter si iti descarci piesa. (Nu trebuie sa depaseasca mai mult de 30 minute - remixuri, mixuri si altele care de obicei depasesc 30 de minute).

| Adyyyyy2005 a răspuns:

Si eu am aplicatia, nu cred ca e de la ea, mie nu mi s-a intamplat. Nu stiu cum poti dezinstala aplicatia, depinde de ce telefon ai. happy