| InnocentSίn a întrebat:

Am fost azi in cafenea si a inceput la radio o melodie in care cantau un barbat si o femeie si ziceau la refren ceva cu vincenzo vincenzo.(nu cred ca e de anu asta piesa,).Tot caut melodia pe net dar nu o gasesc nicaieri. :/ Daca are cineva si cea mai mica idee despre cum s-ar numi melodia va rog sa-mi spuneti. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Cred ca este vorba despre piesa "Breathe Gentle", interpretata de Tiziano Ferro si Kelly Rowland.
Ai un link aici: https://www.youtube.com/watch?v=inn6R3EHGI4

2 răspunsuri:
| InnocentSίn explică:

Asta era! Mii de multumiri fiinta minunata! ❤❤