| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
am si eu o intrebare
Dorian Popa si Alina Eremia sunt impreuna si in realitate? ptc i-am vazut ieri la happy hour si la un momendat Alina i-a pus mana pe picior lu' Dorian... nu lasa de gandit?
oricum mi-ar place sa fie impreuna si in realitate love struck

Răspuns Câştigător
| madutza555 a răspuns:

Nu nu sunt dar sa stii ca ar fi frumos dorian si alina au spus ca sunt doar amici si se bucura ca le punem aceasta intrebare doarece ei siau intrat bine in rol sin pe noi neau facut sa credem asta

45 răspunsuri:
| bettybea2011 a răspuns:

Da sunt impreuna si in realitate scrie in orice revista si am vazut video :d

| IMC90 a răspuns:

N-am auzit in viata mea de astia 2 si nici nu-mi pasa daca sunt sau nu impreuna...

| Mindreader13 a răspuns:

Nu-i pasa nimanui.

| IMC90 a răspuns:

Pfff, dadui un sărci pe guagal

Dorian Popa este bronzat rau laughing Cealalta (Alina) este romanca...

| Đϋffγ a răspuns:

Sunt impreuna atat in film cat si in viata reala.

Uite aici:http://www.agentia.org/......35417.html :x:x

| loveyou99 a răspuns (pentru IMC90):

Eu nu v-am obligat sa raspundeti tongue
daca nu ai auzit de ei inseama ca nu te uiti la TV -.-

| loveyou99 a răspuns (pentru Mindreader13):

Uite ca ii pasa -.-
dc critici? nu te-am obligat sa raspunzi

| loveyou99 a răspuns (pentru IMC90):

Auzi... nu mai vorbi tu ca are talent tongue
te-a intrebat cineva de sanatate?

| myah a răspuns:

Nu nu sunt impreuna Dorian a spus in repetate randuri la fel si Alina nu sunt impreuna pentru ca momnetan sunt implicati in rel diferite dar nu se exclude varianta dupa cate zice Dorian si spune ca ei sunt fericiti cand lumea ii intreaba daca sunt impreuna si in realitate pentru ca ei atunci se bucura ca pulicul a fost cucerit de felul in care joaca

| LillyLoveU a răspuns:

Nu cred ca sunt impreuna.si ai dreptate ar fi frumos sa fie impreuna in realitate.si daca nu-i cunoasteti de ce va mai bagati in seama?

| kindaloveful a răspuns:

Http://e-protv.info/? p=814 uita-te aici si o sa te convingi;) fundita;;)?

| denyyvalentina a răspuns:

Sunt impreuna vezi aici http://www.google.ro/......tp?/search

| MoNyKa66 a răspuns:

Nu

| ioana_9377 a răspuns:

Sunt in realitate. daca vrei sa stii adevarul uita-te pe facebook la alina eremia.

| ooRockyoo a răspuns:

Cred ca sunt si sa stiti ca fac un cuplu frumos

| cristinuk12 a răspuns (pentru IMC90):

Vai ce sa-ti spun...habar-nai nimic daca nu stii nu mai com.

| cristinuk12 a răspuns (pentru Mindreader13):

Uite ca mie imi pasa!

| Andreea25_2632 a răspuns:

Se poate uitate la videoclip si fi atenta la 0:33 http://www.youtube.com/watch?v=2Ze7kLsbJMw

| eimy a răspuns:

Nu sunt cauta pe google dorian si eliza

| Die112 a răspuns:

Nu sunt impreuna fiindca am vazut o poza cu Dorian si era cu alta care semana putin cu Alina

| Karinutza_KARINA_1995 a răspuns:

Auziti eu cred ca este cel mai bine sa tacem toti si da intrebam pe cineva din televiziune pe facebook acum dorian eStE CU UNA ELIZA

| loveyou99 a răspuns (pentru Karinutza_KARINA_1995):

Scuze, dar daca nu ai vazut intrebarea a fost postata pe 29 noiembrie 2011, pe atiunce nu stia nimeni cine e Eliza :*
Mersi pentru raspuns love struck

| Bica_Izabela_1997 a răspuns:

Sunt impreuna in film dar si in viata reala sa stiti

| loveyou99 a răspuns (pentru Criss200222):

Ajuta-ne cu un like, nu te costa nimic

| Manuela_Ioana_1998 a răspuns:

Nu dorian are prietena