| Blonyx a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste aceasta melodie din "Dincolo de hotarul gradinii" si nu o gasesc... :( Daca aflati din intamplare numele ei sa nu uitati sa-mi raspundeti (stiu, logo-ul e cam creepy dar csf?). Dau funda!
Link-ul: https://www.youtube.com/watch?v=gA9Apf9YZGI
:D

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Ok, mie mi se pare Into the Unknown - Jack Jones, dar numai partea instrumentală şi puţin mărită viteza.

| Blonyx explică (pentru UnleashedPsycho):

Ok,multumesc,o sa fac varianta nightcore big grin

3 răspunsuri:
| Americainpersoana a răspuns:

„Dincolo de hotarul grădinii" se bazează pe scurtmetrajul lui Patrick McHale, „Tome of the Unknown",

| Blonyx explică (pentru Americainpersoana):

Asta era! Mersi mult ^^