| Alexandra111995 a întrebat:

astazi am auzit pe postul de radio muntenia fm o melodie. o canta o voce de barbat si mai in toata melodia se aude pe fundal "mmmm mmmm", cine ma poate ajuta? va rog frumos. funda

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Mai fredoneaza pun ca sa-mi dau seama.

| Alexandra111995 explică (pentru daassh):

O canta o voce de barbat, remix. se aude basul si de-a lungul melodiei se aude pe fundal "mmmm"

| daassh a răspuns (pentru Alexandra111995):

I have no idea, dar iti pot da o recomandare, iar aceea e sa folosesti aplicatia Shazam pentru a identifica piesa pe loc, sunt sanse mult mai mari decat sa vi apoi aici si sa lasi niste informatii despre piesa, care nu sunt nici foarte relevante, chiar daca intra cineva aici al carei piesa este cea descrisa te tine mai sus si tot nu ar putea-o identifica, sunt prea putine informatii, iar asta nu ne ajuta sa te ajutam, daca puneai un link cu piesa, erau sanse foarte mari sa se gaseasca cineva sa te ajute.
Concluzii:
Deci i-ati aplicatia pe telefon, iar data viitoare cand auzi o piesa la tv, radio, pe net sau oriunde altundeva, foloseste-o si sunt sanse mari sa o gasesti.Succes!

| Alexandra111995 explică (pentru daassh):

Nu o recunoaste shazam-ul