| ivi21 a întrebat:

Buna cum pot dobandi mai multe resurse pe ikariam, adica nu lemn de celelalte...
Ajutati-ma ca imi place jocul dar nu prea ma prind de chestia asta
Ms.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai trebuie sa intri in setari si sa dai trimitere mesaj si in maxim 3 zile primesti un mesaj prin care iti activezi contul, apoi poti sa trimiti mesaje oamenilor de pe alte insule prin democratie, trebuie sa le dai in schimb resursele de pe insula ta (daca esti la un nivel mai mare 2 sau 3 )ex: minerale, piatra etc. Daca nu esti la un nivel mai mare dai la primarie si acolo zice mareste nivel.
Asta e tot, sper sa-ti fie de ajutorwinking