| superdemi a întrebat:

Buna,de cateva luni am descoperit-o pe Christina Aguilera, si imi place foarte mult si stilul ei de a canta si melodiile dar in acelasi timp imi place si Demi Lovato si nu stiu ce sa aleg.Mentionez ca pot canta ambele stiluri.Dar ce sa aleg? Alegeti una dintre cantarete, funda.

Răspuns Câştigător
| Zaranul a răspuns:

Eu aleg Christina Aguilera, aceasta femei are o voce super cool.
O sa iti fac un top 5 cu melodile ei;
1 Candyman
2 Beautiful
3 Hurt
4 Fighter
5 I Turn To You

9 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Christina Aguilera clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christina Aguilera are piese mult mai frumoase si dupa parerea mea, mai mult talent ca Demi.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Sincer as alege Demi Lovato, are melodii cat de frumoase
PS:alege Demi Lovato.

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Sincer as alege Christina Aguilera. Are melodii si mai frumoase fata de Demi Lovato.
Ps: alege Christina Aguilera
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Katherine20 a răspuns:

De ce trebuie să alegi pe cineva dintre ele? laughing Și eu am mai mulți artiști care îmi plac și nu stau să-mi bat capul pe care admir mai mult, ascult pe toți kiss

| Larisssa1 a răspuns:

Christina Aguilera big grin

| superdemi explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, o sa acord funda dar mai astept raspunsuri

| AndreeaMaria5628 a răspuns:

Eu as alege-o pe Demi Lovato, pentru ca am impresia ca stilul ei este diferit si seamana oarecum cu al meu. Ele dou sunt putin diferite. Depinde de ce care stil iti place mai mult.