| Alberto_Zgonea_1998 a întrebat:

Buna,este adevarat ca Beats Mixr(versiunea originala) merge doar la Iphone? Sau merge la toate tipurile de telefoane, inclusiv la Sony Xperia? happy

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Eu te sfatuiesc sa cauti aplicatia in Magazin Play Ori pentru Nokia sa vizitezi Magazinul Ovi store sau intreaba in magazinul de unde vrei sa faci cumparaturi si vrei sa cumperi acel telefon si chiar daca nu il cumperi de acolo mergi in magazinul de unde ai cartela si iti sugerez sa mergi unde sunt Barbati pentru ca eu am 3 magazine in orasi iar in toate lucreaza femei si nici una nu stie despre Applicatii. Iti multumesc frumos pentru intrebare. Daca nu esti lamurit te rog sa revi cu un mesaj. Cu Drag Roibu Constantin!