| AxM a întrebat:

sunt nou pe TPU si l-am facut mai mult ca sa vad daca aflu o melodie. O caut de mult timp si stiu prea putin despre ea si 2 stiu coloana muzicala dar nu v-ar ajuta cu nimic. Deci este o melodie faina cred ca e rock o canta un barbat si la refren pe fundal se aude un grup cred "uuuuuuuu" si barbatul are vocea putin pare-mi-se ragusita. Melodia am intalnit-o mult la videoclipiro pe net pe fundal si la stiri dar cand am gasit-o am uitat sa o fac mp3... Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=WlAHZURxRjY

asta?

| mirea25 a răspuns:

Încearcă "Bring me back to life". Sper ca te-am ajutat.

| AxM explică:

Mirea multumesc ...aia era o alta melodie pe care o cautam si am gasit-o acuma intamplator. Tot respectul:-)))...dar melodia pe care o caut seamana cred, zic eu cu it's my life.