| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca unii de ex : canta o melodie de ex " selena gomez round and round " de unde fac rost de melodie? desigur fara cantec happy...
Nu stiu daca intelegeti intrebarea... Eu vreau o melodie dar fara cantec happy...

Răspuns Câştigător
| PurpleBox192 a răspuns:

Melodia fara vocea cantaretului se numeste negativ, e doar linia melodica.Atunci cand vrei sa cauti doar negativul unei piese, ii scrii titlul, iar la sfarsit adaugi ''karaoke instrumental''
http://www.youtube.com/watch?v=85J6sSg1v6g

| anonim_4396 explică (pentru PurpleBox192):

Asa negativul ca nu-mi venea in minte cum se numeste si chiar acesta era scopul intrebarii, multumesc frumos :*

5 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Adică de unde fac rost de negativ (melodia dar fara vocea persoanei)? Il gasesti pe youtube. Este varianta karaoke.

| SunnyDay88 a răspuns:

Adica vrei coloana sonora / partea instrumentala a melodiei(fara voce).

sad sorry, nu stiu.te am ajutat doar sa te exprimi corect.