| marioooarmani a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cine stie cum senumeste melodia lui nicolae guta un fel de melodie de ascultare ceva de genu in irlanda am plecat si multi banii am castiga... mi-a murit baiatul-n brate? astept raspuns dau funda pentru lick

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Împuşcă-te.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Alt manelist ipocrit, faceti tara de ras.

| PurpleBox192 a răspuns:

Cred ca se numea ''Cum sa omori un manelist in Irlanda'', faina melodie, am ascultat-o in varianta metal!
-_-

| marioooarmani explică (pentru PurpleBox192):

Du-te si ia-ti veata daca nu asculti manele cine drc tio pus sa raspunzi?

| PurpleBox192 a răspuns (pentru marioooarmani):

Pai, drc m-a pus c;