| ciudatultau a întrebat:

as vrea sa ma inscriu in aceasta vacanta impreuna cu iubita mea la o scoala de dans din Bucuresti. Ne dorim de mult timp sa dansam salsa,iar in aceasta vara vrem sa ne facem timp pentru acest "moft". Stiti vreo scola in Bucuresti cu profesori rabdatori, dar care sa-si dea si interesul?

1 răspuns:
| aleynad90 a răspuns:

Pff ..pai sunt destule scoli in Bucuresi, dar cei mai faini profesori eu i-am intalnit la scoala de dans stop&dance(http://stop-and-dance.ro/) am incercat si eu cateva stiluri de dans la scoli diferite, dar cel mai mult mi-a placut la scola pe care ti-am recomandat-o :D