| OohAnamaria a întrebat:

Ma numesc Anamaria(Ana mai simplu) si sunt o mare fana EXO.Ii iubesc deoarece sunt foarte frumosi si muzica lor imi fac viata mai frumoasa, ma fac sa ma simt eu.Toata lumea ma crede o ciudata(si chiar nu-mi pasa) ca-mi plac coreenii si tot ce tine de ei..Si ma intrebam ...Mai sunt fani EXO pe aici?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu-s fana exo.Dar si mie imi plac coreenii.Vad ca esti si fana jocurile foamei.(si eu sunt big grin)

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Nu, dar sunt fan 2NE1 si BEG.
btw ai cumva cont pe onehallyu by any chance?

| Beatrice_Maria_1996 a răspuns:

Nu sunt fan exo desi am cateva melodii cu ei, in schimb sunt fan bts :3