| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.Probabil multi ati ascultat deja noua piesa a lui Nicole Cherry-Cuvintele tale...
Daca da, despre ce este vorba mai exact in aceasta piesa?
Ea se pune cumva in rolul unei fete jignite de cineva?
Dau funda pt cine imi zice mai exact despre ce este vorba in aceasta piesa

1 răspuns:
| Iuhuuu a răspuns:

1- Probabil această piesă este "dedicată" haterilor:
_''cuvintele tale chiar ma lovesc" (cred) = jigniriile haterilor
_''dar eu sunt tare si nu ma opresc" (cred) = nu ii pasă de ceea ce spune lumea, si continua sa daca muzica
Etc...

2. Poate este doar o piesa compusa pentru bani, etc., (nu sunt hater laughing