| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU saptamana viitoare merg la cabana cu prietenii si eu am dorinta mare sa cantam la foc de tabara cu chitara acum stiu ca e frig dar ne incalzim noi laughing Ideea este insa ca vreau sa imi spuneti cele mai potrivite melodii ce le putem canta in grup asa gen cele folk de la Valeriu Sterian sau Andrii Popa sau Nebun de Alb.

1 răspuns:
| maria1902 a răspuns:

Buna varianta rea- Emeric Imre; Epilog-Vama veche; Rosu aprins-Luna Amara; Asa ca beau, Hopa hopa, Pepita-Bosquito; Romanta cu parfum, Spune-mi cine esti-Semnal M; Vinovatii fara vina, Pisica neagra, Ploaia care va veni- Pasarea Colibri; Fata verde, Nunta, In umbra marelui URSS- Phoenix; Ziua vraitoarelor, Ielele-Cargo; Pseudofabula-Rosu Negru; Suflet fara chei- Ducu Bertzi. Sper ca te-am ajutat! c: