| Alexx1818 a întrebat:

stie cineva in ce an a lansat nino d'angelo melodia " senza giaca e cravatta "? dau funda pentru care stiee big grin!

Răspuns Câştigător
| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Aveam eu 5 ani cand Tatal meu o canta beat prin casa... imi amintesc si acum happy Am cateva cd-uri in pod si m-am uitat peste ele de curand. ai noroc, e din 1999
Albumul se numeste Stella 'e matina daca te intereseaza si astawinking

2 răspunsuri:
| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Cu mare placere!

| Alexx1818 explică:

Si tatal meu o canta cand era beat. acea melodie imi aminteste de el. :'((
oricum. multumesc frumos pentru raspuns