| σανδθ_αλε_1998 a întrebat:

Știu că întrebarea mea o să fie cam goală,adică fără logică,dar caut o melodie,e cam veche,dar are vocea a lui Timbaland si cu încă o fată. Ce îmi aduc aminte este că el zice ceva gen:back,back/black black iar ea ori zice oh e singura/sindura. Habar nu am. Nu știu dacă știți la ce mă refer, dar totuși lăsați link-ul cu melodia. Această melodie o caut de 2 ani de zile și mai nimic. sad.

11 răspunsuri:
| William a răspuns:

Corina & Tony Cottura - Quieres Una Aventura funda?

| CaSiHai a răspuns:

O fi timbalad ft dev break y back

| σανδθ_αλε_1998 explică:

Ea mai zice și ceva gen na na na na, iar totusi la finalul refrenului, timbaland zice ceva gen :''singura aventura/sindura aventura'' cam ceva de genul ăsta.

| σανδθ_αλε_1998 explică:

Vreau să vă spun că, mulțumesc pentru link-urile pe care mi le-ați dat, dar din păcate melodia asta care o căutam o avea si un prieten de al meu. Aceasta era melodia https://www.youtube.com/watch?v=wpIUPgEsNXM

| CaSiHai a răspuns (pentru σανδθ_αλε_1998):

Si unde era timbalad aaaaaaaaaaaaaaa?

| CaSiHai a răspuns (pentru σανδθ_αλε_1998):

Si unde era timbalad aaaaaaaaaaaaaaa? astia sunt romani

| σανδθ_αλε_1998 explică (pentru CaSiHai):

Greșeala mea, îmi pare rău :'(