| anonim22378 a întrebat:

va rog ajutati-ma trebuie sa gasesc o melodie pentru un dans de majorete sa fie ceva mai usor pe care pot gasi pasi saltareti ceva de genu mersi:*funda si vot

4 răspunsuri:
| Monyka_1011 a răspuns:

Nu stiu ce muzica sa-ti dau, dar iti sugerez un cantec de-a lui Eric Saad care se numeste Popular si are un ritm misto si usor sau poti cauta pe youtube miscari de majotere si muzica de ceea ce cauti

| Broadband a răspuns:

Meneito

| Gabriela_2871 a răspuns:

Akon belly dancer
ludacris how low can you go
The Black Eyed Peas - Just Can't Get Enough
Rihanna Pon De Replay
Gwen Stefani - Hollaback Girl
trebuie sa te uiti la filmele BRING IT ON, sunt filme cu majorete, si sigur vei gasi acolo mai multe melodii si miscari pentru dansul tau. :) (sigur pe youtube vei gasi)
http://www.youtube.com/watch?v=5gMQ2K4zMc4