| denisadr a întrebat:

Vreau sa incep sa cant la chitara, vreau sa ajung la chitara electrica de aceea as dori momentan una acustica, dar nu stiu care ar fi mai buna pentru ca peste mai mult timp sa nu imi schimb radical genul. Nu conteaza suma, vreau doar sa stiu dintre cele acustice care ar fi mai buna?

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa incepi pe acustica, scuze ca ma bag, dar lamureste-ma te rog.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Daca nu conteaza suma, asta ar fi o chitara foarte buna : Aria AWN-15

| Thunderstruck a răspuns (pentru AndreiAndreiP):

Baiatul are buget nelimitat si tu ii recomanzi o Aria la ~300 de lei?

| denisadr explică:

Pentru ca nu vreau sa incep direct cu cea electrica, la cea clasica se canta chestii gen latino, iar la acustica am zis ca este mai potrivit. Poate sa fie cea mai ieftina sau cea mai scumpa, sa se potriveasca cu personalitatea mea.