| 0Florii0 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu toate albumele catorva trupe : The Pretty Reckless, Paramore si Three Days Grace. Dau funda! Vreau albumele de la toate trupele!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

The Pretty Reckless
Albume
2010 Light me up
2013 Going to Hell
Extended plays (EP)
2010 The Pretty Reckless
2012 Hit Me Like a Man

Paramore
Albume
2005 All We Know Is Falling
2007 Riot!
2009 Brand New Eyes
2013 Paramore
Live Albums
2008 Live in the UK 2008
2008 The Final Riot!
Extended plays (EP)
2006 The Summer Tic
2010 2010 Summer Tour
2010 The Only Exception
2013 The Holiday Sessions

Three Days Grace
Albume
2003 Three Days Grace
2006 One-X
2009 Life Starts Now
2012 Transit of Venus

6 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

De gugăl ai auzit?

| 0Florii0 explică (pentru Vans):

Da... poate ca nu aveam chef in ziua aia sa intru pe google. Problem?!

| Vans a răspuns (pentru 0Florii0):

Nu mai fi o putoare şi caută-ţi singură ce-ai de căutat. Dacă nu găseşti vii pe TPU. Aveai de dat un simplu click. Învaţă să te descurci singură şi să nu primeşti totul pe tavă.

| 0Florii0 explică (pentru Vans):

In primul rand. Cum am spus si mai devreme : Poate ca nu aveam timp sau chef. TPU este un site cu intrebari, din cate stiu eu. Am voie sa pun intrebari din orice domeniu. Poate ca uni oameni stiau albumele si puteau sa ma ajute. Nu am nevoie de comentarii de genul asta. Cred ca stii.

| Vans a răspuns (pentru 0Florii0):

Dacă nu aveai timp să dai un click pe gugăl nu aveai timp nici să pui intrebarea asta pe net.

| 0Florii0 explică (pentru Vans):

straight face. Nu era mai bine sa lasi totul asa cum e si sa terminam discutia? Poate ca nu voiam sa caut. Era mai simplu sa scriu intrebarea.