| DenisIonut01 a întrebat:

Cand este sau a fost EuroVision 2014?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
selectia nationala a fost pe 2 martie, castigatori au fost Ovi si Paula Seling, iar pe 10 mai ne va reprezenta la Copenhaga
O zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| CeVreiSaStii a răspuns:

Pai pe 2 martie a fost selectia nationala in care au castigat Paula Seling si Ovi, iar pe data de 10 mai ne vor reprezenta la Copenhaga. Funda big grin

| sublime89 a răspuns:

Pe 10 mai va fi.

| CautNume a răspuns:

Selecția a fost, ne vor reprezenta Paul și Ovi.Semifinalele vor fi pe 6 mai și 8mai(noi suntem în a doua) și finala pe 10 mai.