| arananime12 a întrebat:

Care de pe TPU asculta muzica rock sau care au auzit de starset threedaysgrace hollywood undead?

Răspuns Câştigător
| Moƒo a răspuns:

Bro. Eu ascult orice tip de muzica. Incearca si alte formatii rock :
* Korn
* Slipknot
Favorite: Skillet, Three Days Grace si Manowar. Manowar e heavy metal dar e quality.;-)

| arananime12 explică (pentru Moƒo):

Ok mersi am sa le incerchappy

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Americanisme de-alea de doi lei? Neah, prefer Halestorm si The Pretty Reckless. In rest, asprimi care ti-ar face parul maciuca.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu ascult destul de mult muzica rock, am auzit doar de Three Days Grace pana acum, si chiar acum ascultam o melodie de la Three Days Grace, asta o ascultam acum https://www.youtube.com/watch?v=miFhwa1_fwE

| arananime12 explică (pentru Mayhem666):

Hei animelover95 am mai pus o intrebare si e despre animeuri daca mi-ai putea raspunde ar fi grozav

| Mayhem666 a răspuns (pentru arananime12):

Ok, o sa ma uit la intrebare, sa vad daca pot sa te ajut.

| deeeaqq a răspuns:

Nuj.
Eu ascult ocazional. Şi da, am auzit de TDG, Hollywood Undead şi ce-ai mai spus tu acolo.

| Deaad a răspuns:

Porcarii de trupe.

| arananime12 explică (pentru Deaad):

Atunci spune-mi unele mai bune te rog sunt dispus la sugestii