| RockNbeer a răspuns:

Chiar daca ma consider fan Jackson...ti-as recomanda Epiphone-ul. Jackson fac chitari bune, insa doar cand pretu' trece de 1000-1500 ron
Epiphone ii o firma renumita pentru chitarile lor ieftine,insa de foarte buna calitate,nu cred ca vei fi dezamagit daca o vei cumpara.
Din punct de vedere calitativ,nu cred ca-i vreo mare diferenta, acum depinde care-ti place mai mult, ma refer la corp, doze, gat...etc

1 răspuns:
| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

2 mi se pare mai buna.